Ispanya Kraliçesi Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
216 Görüntülenme

Ispanya Kraliçesi Türkçe Dublaj izle

Film uluslararası abluka diktatörlüğünü sona bir kez, 1956 ülkemize Amerikalılar filme gelen şaşırtıcı runnings birinin hikayesini anlatır:
Macar kökenli "Amerikalı" yıldız olan Macarena Granada (Penélope Cruz), Isabel la Católica oynamak için ülkesine geri döner. O 18 yıl önce gözlerinin kız yönlendiren beri İspanya'ya döndü olmasaydı Blas Fontiveros (Antonio Resines), öğrenme üzerine, o dönmek ve eski bazı arkadaşları ile buluşmaya karar verdi. Onun gelişinde, aşırı üretimin filme alınmasını test edecek bir dizi olay ortaya çıkar.

Penélope Cruz, Antonio Resines Jorge Sanz, Santiago Segura, Loles León, Rosa María Sardá, Neus Asensi ve Jesús Bonilla, Javier Cámara, Çince Darin, Ana Belen ile gözlerinizin kız orijinal döküm birleşme, ekleme Yönetmen Arturo Ripstein ve uluslararası aktörler Mandy Patinkin (Vatan), Clive Revill (Avanti!) ve Cary Elwes (prenses gelin).

Trueba olarak "İspanya Kraliçesi bir komedi yapmak ve kafamda takip etmek istedim beni yalnız bırakmazdı karakterlerin, hikayesini devam etmek benim arzu geliyor. Silahşörler Dumas, sadece bana bunca zaman ele geçirdiğini karakterlere 18 yıl sonra bir araya getirmeye çalıştık nasıl oldu: Aynı hikaye anlatır çünkü Ama, bu bir netice veya ikinci bölümü düşünmüyoruz. Ve bu şekilde, dünyanın tüm tevazusu ile sinema zanaatından bahsedin ve halkına, teknisyenlerine ve aktörlerine övgüler ver ... "


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?