Dangal Filmini Türkçe Full Hd izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.6 IMDB Puanı 963 Görüntülenme

Dangal Filmini Türkçe Full Hd izle

Demir, uluslararası güreşde mali desteğin olmaması nedeniyle Hindistan için altın kazanma hayallerini vazgeçmek zorunda olan, eski bir güreşçi olan. O bir gün onun tutku spor Hindistan temsil gelecekteki oğlu eğitmek için çözümler. Ama kaderin başka planları vardı. Dört çocuk, tüm kızlar ile kutsanmış olduğu gibi iki on yıl içinde, onun rüyası. Ama onun en büyük kızı güler, 14 yaşında ve ikinci kızı balaban, 12 yaşında, bir Havva-alay olay sırasında mahalledeki erkeklerin bir grup Bash, mutlu onun kız onun ile doğdu aynı yeteneğe sahip fark. Hope restore edildikten sonra, mutlu kızları dünya standartlarında Güreşçilere dönüştürme amacını acımasızca takip ediyor. Onları köy çocuklarla eğitmek için zorlayarak, mutlu onlara oran rağmen kazanmak ve altın için gitmek için savaşmaya ilham, ne olursa olsun.

Dangal FilmiDemir, uluslararası güreşde mali desteğin olmaması nedeniyle Hindistan için altın kazanma hayallerini vazgeçmek zorunda olan, eski bir güreşçi olan. O bir gün onun tutku spor Hindistan temsil gelecekteki oğlu eğitmek için çözümler. Ama kaderin başka planları vardı. Dört çocuk, tüm kızlar ile kutsanmış olduğu gibi iki on yıl içinde, onun rüyası. Ama onun en büyük kızı güler, 14 yaşında ve ikinci kızı balaban, 12 yaşında, bir Havva-alay olay sırasında mahalledeki erkeklerin bir grup Bash, mutlu onun kız onun ile doğdu aynı yeteneğe sahip fark. Hope restore edildikten sonra, mutlu kızları dünya standartlarında Güreşçilere dönüştürme amacını acımasızca takip ediyor. Onları köy çocuklarla eğitmek için zorlayarak, mutlu onlara oran rağmen kazanmak ve altın için gitmek için savaşmaya ilham, ne olursa olsun.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dangal FilmiDemir, uluslararası güreşde mali desteğin olmaması nedeniyle Hindistan için altın kazanma hayallerini vazgeçmek zorunda olan, eski bir güreşçi olan. O bir gün onun tutku spor Hindistan temsil gelecekteki oğlu eğitmek için çözümler. Ama kaderin başka planları vardı. Dört çocuk, tüm kızlar ile kutsanmış olduğu gibi iki on yıl içinde, onun rüyası. Ama onun en büyük kızı güler, 14 yaşında ve ikinci kızı balaban, 12 yaşında, bir Havva-alay olay sırasında mahalledeki erkeklerin bir grup Bash, mutlu onun kız onun ile doğdu aynı yeteneğe sahip fark. Hope restore edildikten sonra, mutlu kızları dünya standartlarında Güreşçilere dönüştürme amacını acımasızca takip ediyor. Onları köy çocuklarla eğitmek için zorlayarak, mutlu onlara oran rağmen kazanmak ve altın için gitmek için savaşmaya ilham, ne olursa olsun.Dalga Full Hd izle sitemizden hd kalitede izle.

  Yayın Tarihi:

  2016

  Senaryo:

  Piyush Gupta

  Yapım Şirketi:

  Walt Disney Pictures

  Bütçe:

  700.000

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?