Damat Takımı Full izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


Yiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can’ın hayatında önemli bir dönüm noktası çatmış geldi. Evlilik kararını ilan ettiklerinde, artık lise mezunları olmayacağımın, ancak düğün öncesi 5 gün boyunca lise hayatlarını hala yaşamaya karar verdiklerini fark ediyorlar. Bununla birlikte, bir şeylerin üstünü aşmak için bir şeyler yapmak zorundayız.4 sıkı bekar arkadaşlardan biri evlenmek üzeredir. Bu diğer arkadaşları evlenmeden önce arkadaşına son bir bekarlık partisi düzenlemeye karar verirler. Bu arada düğüne gidecekleri için kız arkadaşları yok ve olmadığından dolayı kız arkadaş edinmeye kadar verirler. Bu uğurdu eğlenceli macera komedi ve gençlik filmi başlamaktadır. Filmini 20 ekim 2017 tarihinden seyirci ile buluşması merakla bekleniyor.Dama takımı izle filmini vizyon tarihinden sonra damat takımı sinema çekimi izle olarak yada Damat takımı Full hd izle olarak izleyebilirsiniz. HdFilmekani.com iyi seyirler diler.

Film Bilgileri

Damat Takımı Full izle |1080p|

  • N/A/10 3428

Yiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can'ın hayatında önemli bir dönüm noktası çatmış geldi. Evlilik kararını ilan ettiklerinde, artık lise mezunları olmayacağımın, ancak düğün öncesi 5 gün boyunca lise hayatlarını hala yaşamaya karar verdiklerini fark ediyorlar. Bununla birlikte, bir şeylerin üstünü aşmak için bir şeyler yapmak zorundayız.4 sıkı bekar arkadaşlardan biri evlenmek üzeredir. Bu diğer arkadaşları evlenmeden önce arkadaşına son bir bekarlık partisi düzenlemeye karar verirler. Bu arada düğüne gidecekleri için kız arkadaşları yok ve olmadığından dolayı kız arkadaş edinmeye kadar verirler. Bu uğurdu eğlenceli macera komedi ve gençlik filmi başlamaktadır. Filmini 20 ekim 2017 tarihinden seyirci ile buluşması merakla bekleniyor.Dama takımı izle filmini vizyon tarihinden sonra damat takımı sinema çekimi izle olarak yada Damat takımı Full hd izle olarak izleyebilirsiniz. HdFilmekani.com iyi seyirler diler.

IMDB Puanı : N/A

Yıl - Ülke : ( 2017 )

Yönetmen : .

Oyuncular : .

Kategori : Aşk,Gençlik,Romantik

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz!
Yorumlar (53)
  1. doğrucu davud

    Boşuboşuna filmi açmak için uğraşmayın film falan yok reklam izletmek ve izlenen reklam başına para kazanmak için açılmiş film falan olmayan boktan bir site